AUTODÍLNA.NET

P106 - starování

P106 - starování
« kdy: 13.05. 2013, 14:29 »
Zdravím vás,
mám takový zvláštní problém s mojim lvíčkem :). Vlastním P106 1.0 33kw RV97 najeto cca 60 000 - pravdivých
Problém je v tom, že když je zima, auto startuje super, starter natoěí motor, otáčky hned na 1500 a postupně padají někam k 900.
Ale. jakmile se oteplí, třeba jako dnes (dejme tomu 23 stupnu) chci auto nastartovat - startér normálně točí, naskočí motor a běží hrozně ztuha, hádají se válce, klepe se celý motor, běží na 400 -500 otáčkách, občas chcípne, ale většinou toto dělá tak 5 - 6 vteřin, pak zvýší otáčky na 1500 a chová se normálně. Pokud motor nastartuju, zmačknu plynový pedál, sice vyběhne do otáček, ale pořád těch 5 - 6 s běží divně. Motor nechám třeba minutu běžet, chcípnu ho, nastartuju a už je vše v pohodě. Někam dojedu, nechám hodinu stát na sluníčku a děla to stejné co jsem popisoval.

Nechám auto na zahradě, 2 dny je přes 30 stupňů, třetí den je jen 15 - sedu do auta nastartuju a vše uplně v pořádku.

Olej měněn pravidelně, rozvody vyměněny, výfuk není děravý, vyměněny filtry (pal, olej vzduch), vyměněny zapalovací svíčky, vyčištěné vstrikování, vyměněné čidlo teploty, palivové čerpadlo OK.
Auto nekouří, moc nežere pěkně táhne.

Fakt už nevím...omlouvám se za tak dlouhý příspěvek.


 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: