AUTODÍLNA.NET

Rádio škoda felicia

Rádio škoda felicia
« kdy: 24.09. 2016, 19:16 »
Dobrý den. Dnes jsem chtěl do škody felicie (staré) dát nové rádio. Rádio jsem do auta dával již asi 4x, z toho 2x jsem se setkal s tím, že napájení pernamentně a ze spí. skříňky byli prohozené. Ve felicii jsem ale narazil, že byl konektor zapojen pouze z baterky a kontakt na spi. skřinku byl proklemován. Rádio tak nešlo vypnout a zbytečně by žralo baterii.
Nechtěl jsem zbytečně rozebírat půl palubovky, tak jsem klemu zrušil. Našel jsem jednu volnou pozici na spí. skřínce, který za stavu bez sklíčku byla spojena se zemí a s nastartovaným autem měla napětí. Na to jsem rádio připojil. Vše vypadalo že funguje. Po vypnutí a znovu zapnutí mělo rádio pamět, vše fungovalo a hrálo jak mělo.

Když jsem ale zkoušel, zda-li je vše OK asi po 4h, pamět v rádiu nebyla. Mohl by někdo zkušený pomoci, kde jsem udělal chybu? Je to tou spí. skříňkou? Já jsem jen laik, v tomto se nevyznám.

Děkuji

Ondra

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: