AUTODÍLNA.NET

Zapojení rádia a reproduktorů

Ewok

Zapojení rádia a reproduktorů
« kdy: 17.01. 2013, 19:01 »
Zdravim, potřeboval bych poradit v oblasti elektrotechniky co se týče rádia a zapojení rádia a dalších věcí zahrnující funkčnost rádia chtěl bych se zeptat co vše k tomu potřebuji a zda-li bych mohl použít kabely reporduktory z Škody forman do Felicie popřípadě instalace děkuji za odpovědi

Jindra

Re:Zapojení rádia a reproduktorů
« Odpověď #1 kdy: 17.01. 2013, 19:18 »
Dneska jsou redukce na cokoli takže nebudeš mít problém, dokonce ve všech škodovkách pokud se nepletu jsou eurokonektory ale nevím to jistě, kařdopádně není problém udělat třeba vývod pro repráky zvlášt.

Ivan

Re:Zapojení rádia a reproduktorů
« Odpověď #2 kdy: 17.09. 2016, 14:55 »
Ahoj,

co se týče autoradia a a vybaveni je supr stránka https://www.2din.cz/ a pokud hledáš konkrétně na škodovku tak mohu taky doporučit http://www.autoradio-skoda.cz/ . Nevím ztačí hledat na netu, jistě néco najdeš dále ještě co jsem našel http://www.autoradio-s-dvd.cz/ ... Já ale objednával přes 2din, tam maj vše. dokonce zde najdeš podrobní návod instalace http://www.zapojeni-autoradia.cz/ ... Prostě to maj hodně dobře domyslený.

Sedláček Miroslav

Re:Zapojení rádia a reproduktorů
« Odpověď #3 kdy: 11.01. 2017, 14:29 »
Felicie která? Dle mě se to dá, pokud si správně vzpomínám, známý elektrikář říkal, že tam jsou ty samý rozvody.
Každopádně, je lepší tě asi odkázat na článek, nežli sáhodlouze pojednávat - ono je to ve své podstatě lepší i co se technických dotazů týče.
Zkus třeba - http://www.bezvarady.eu/proc-vas-moderni-autoradio-rozhodne-nezklame/
Hodně zdaru!

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: