AUTODÍLNA.NET

Tajný vypínač

Tajný vypínač
« kdy: 06.06. 2012, 11:13 »
Dobrý den,
chtěl bych se vás zeptat, jaké máte zkušenosti s instalací "tajného vypínače". Já se rozhodl si jej pořídit, kvůli tomu, že na sídlišti, kde bydlím, byly v poslední době ukradeny 2 auta (Škoda Octavia a Volkswagen Golf). Tak by mě zajímalo, jaký okruh byste doporučili odpojit. Díky Petr

Offline Pavel Král

  • *
  • Škoda Octavia 1.9 TDI
Re:Tajný vypínač
« Odpověď #1 kdy: 06.06. 2012, 11:34 »
Jestli můžu doporučit tak bych šel cestou manuálního zajištění, tzn zámek na zpátečku nebo ruční brzdu.
Problém je že dneska už se kradou auta i pomocí valníků nebo falešných odtahovek, tam nepotřebujou startovat.
Jako dá se to posychrovat proti normálním chmatákům i tím vypínačem, tam je asi namístě udělat kohout
na šťávě do spínačky (červený kabel).

Re:Tajný vypínač
« Odpověď #2 kdy: 06.06. 2012, 16:54 »
Zloději jsou vždycky o krok napřed, jediný osvědčený je vlčák jménem Arnold..
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Re:Tajný vypínač
« Odpověď #3 kdy: 07.06. 2012, 07:12 »
Tak vlčák je taky dobrý nápad :) ale jinak bych tím vypínačem odpojil palivový čerpadlo. Ještě záleží na autě.

Vít

Re:Tajný vypínač
« Odpověď #4 kdy: 28.07. 2016, 16:12 »
Musím pochválit firmu Tonicar z Prahy. Vybral jsem si u nich vozík z bazaru a paráda. Můj známej si kupoval vozík na vlastní pěst přes inzerát a splakal nad výdělkem. Pokud chcete ojetý vozík, tak Tonicar doporučuju.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: