AUTODÍLNA.NET

Uživatelská příručka Citroën C4

Uživatelská příručka Citroën C4
« kdy: 07.07. 2012, 22:01 »
Uživatelská příručka - návod k použití pro Citroën C4.

[pdf]http://autodilna.net/data/prirucky/citroen-c4.pdf[/pdf]
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Pavel Zapletal

Re:Uživatelská příručka Citroën C4
« Odpověď #1 kdy: 25.03. 2013, 08:16 »
Dobrý den,potřebuji radu.Mám c4 1,6 v16 rv.2007 dovezenou, najeto málo přez 50000km.Při teplotách pod nulou po rozjezdu po krátké chvíli auto začne běžet na 3válce a ma velice nepravidelný chod.Musím motor zhasnout a startovat tak dlouho až naskočí pravidelný chod. Někdy je to třeba 15 x než se to povede.Při teplém motoru bez problémů. V servisu citroen opravovali sytič měnili svíčky zkoušeli měnit cívku,palivový filtr atd.nic nepomohlo. Mám ho třetí zimu a je to utrpení. Jsem laik a mám podezření na řídící jednotku zapalování ale nechci jen podle svých odhadů vyhodit za ni peníze. Jestli můžete prosím poraďte v autorizovaném servisu to nedokázali.

Re:Uživatelská příručka Citroën C4
« Odpověď #2 kdy: 25.03. 2013, 11:33 »
Pokud jste to již neudělal tak zajeďte na diagnostiku, řídící jednotka zaznamenává chyby a tato chyba by se Vám tam měla ukázat s příslušným kódem (příčinou), jak to popisujete tak těch možných příčin je víc, osobně bych tipoval vstřikovací trysku ale to je pouhý odhad.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: