AUTODÍLNA.NET

Renault Megane - zatéká do auta

Zdenda

Renault Megane - zatéká do auta
« kdy: 13.07. 2012, 21:04 »
Ahoj, včera u nás přes noc pršelo a dneska ráno jsem měl vodu v odkládacím prostoru na dveřích spolujezdce,
nevíte odkud se tam ta voda může brát ?

Offline Karmajk

• **
  • Fiat Punto 1.9 JTD ELX
Re:Renault Megane - zatéká do auta
« Odpověď #1 kdy: 13.07. 2012, 21:09 »
A zkoušel si už sundat tapecírung ? Měl bys mít pod něm igelit, možná ho někdo před tebou sundal
jestli si toho Megana kupoval z ruky.

« Odpověď #2 kdy: 13.07. 2012, 21:13 »
Podle mě ti tam zatýká v místě kde jsou odvodňovací kanálky, je to v prostoru pod stěrače, aspoň já to tak mám.
Když se ty kanálky uspou nějakym brdelem tak do pak teče do auta místo ven.

Zdenda

« Odpověď #3 kdy: 13.07. 2012, 21:18 »
A zkoušel si už sundat tapecírung ? Měl bys mít pod něm igelit, možná ho někdo před tebou sundal
jestli si toho Megana kupoval z ruky.

Já tam žádný igelit nemám a auto mám od začátku, je tam kolem tapecírungu jenom gumový těsnění.

« Odpověď #4 kdy: 13.07. 2012, 21:25 »
Ono je víc možností, první věc co bych udělal je vyčistit ty odtokový kanálky, za to nic nedáš.
Musíš odmontovat stěrače, odšroubovat ty plasty pod nima a zkontrolovat jestli jsou odtokové
kanálky průchozí, případně vyčistit.
Pokud tam problém nenajdeš tak se tam voda dostává zkrz těsnění okna, zatýká do dveří a
reproduktorem vytéká do odkládacího prostoru dveří, v tom případě vyměň okenní těsnění.
Vem to v tomhle pořadí a budeš mít po problému, jinudy se tam voda nedostane.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

« Odpověď #5 kdy: 13.07. 2012, 21:29 »
Když se to objevilo takhle naráz tak bych to viděl na ten kanálek, ten se může ucpat kdykoli ale těsnění
odchází postupně.

Zdenda

« Odpověď #6 kdy: 13.07. 2012, 21:31 »
Díky všem za rady, já to vezmu v tom pořadí jak napsal Jarek, zatím se mějte fajn, Zdeněk.

« Odpověď #7 kdy: 24.09. 2013, 11:43 »
měl jsem stejný problém, byl ucpaný kanálek

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: