AUTODÍLNA.NET

Ukazatel stavu paliva

P 307

Ukazatel stavu paliva
« kdy: 14.07. 2012, 22:21 »
Ahoj, mám Pegueota 307 a začal mi nějak blbnou ukazatel stavu paliva a dojezdu, včera jsem tankoval za 200 kč,
ukazovalo mi to dojezd ještě 36 km, po natankování se ručička ani nehla a dojezd zůstal pořád stejnej, kde mám
hledat problém ? Dík.

Re:Ukazatel stavu paliva
« Odpověď #1 kdy: 14.07. 2012, 22:26 »
Je možný že máš něco zaseklý plovák v nádrži ale zkusil bych nejdřív natankovat za víc, možná to není tak citlivý
když máš rezervu.

P 307

Re:Ukazatel stavu paliva
« Odpověď #2 kdy: 14.07. 2012, 22:32 »
Tak já bych ještě chápal tu ručičku, tam to třeba neni tak patrný ale digitál mi ukazoval stejnej dojezd v Km,
tam to musí bejt přesný měření, nevím jestli je to nějakým čidlem nebo jak píšeš tim plovákem, když zajedu
do servisu tak vyklopim balík jenom že za zjišťování příčiny, rád bych se jí dobral než tam pojedu.

Offline Karmajk

  • **
  • Fiat Punto 1.9 JTD ELX
Re:Ukazatel stavu paliva
« Odpověď #3 kdy: 14.07. 2012, 22:37 »
Hele já Pegueota měl, sice 306 ale to co popisuješ je u Pegueotů běžná věc, normálně zajeď zejtra natankovat aspoň
za 500 kč a uvidíš že se údaje srovnaj, tam je obecně problém že při dotankování malýho množství se nedopočítá
správně stav, zítra natankuj a uvidíš, tohle znám.

Re:Ukazatel stavu paliva
« Odpověď #4 kdy: 14.07. 2012, 22:44 »
U Pegueotů je tohle obecně známá věc, není to sice pravidlo ale občas se to stane, závadu bych v tom nehledal.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

P 307

Re:Ukazatel stavu paliva
« Odpověď #5 kdy: 14.07. 2012, 22:47 »
Dobrá já to teda zejtra zajedu dokrmit, jestli se to srovná tak to bude paráda, dám vědět jak to dopadlo.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: