AUTODÍLNA.NET

Ford Focus vibrace

Ford Focus vibrace
« kdy: 06.06. 2012, 17:54 »
Dobrý den, mám Ford Focus (druhé generace) s motorem 2.0 a připadá mi, že když jedu víc jak 100km/h tak se auto malinko rozvibruje. Vypadá to, že to jde z motorové části. Když jsem se na motor díval, přišlo mi vše v pořádku, takže s tím asi musím zajet do servisu. Ale pokud by vás něco napadlo, čím by to mohlo být, tak napište. Díky za každá typ. Karel

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #1 kdy: 06.06. 2012, 17:57 »
Ahoj, nemohly by to dělat kola? Jestli ne, tak bych určitě navštívila servis. 

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #2 kdy: 06.06. 2012, 17:58 »
Kola mě taky napadly, ale ty to nezpůsobují. Ještě nějaké nápady?

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #3 kdy: 06.06. 2012, 18:12 »
Zkus si rukama ověřit vůli čepů a ložisek u předních kol, pokud je tam vůle tak to tipuju na čep.
2. zajeď na geometrii, tam tyhle věci odhalí, příčina ale může být i gumách, tlumičích, jdi prostě
vylučovací metodou, těch možných příčin tam je opravdu víc.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #4 kdy: 06.06. 2012, 18:34 »
Díky za rady, zítra zkusím ty čepy a uvidím

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #5 kdy: 06.06. 2012, 18:41 »
Nemáš zač, u takový závady je to fakt věštění z křišťálový koule, budou to čepy nebo tlumiče :)
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Samuel Wayne

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #6 kdy: 10.06. 2012, 19:55 »
A dělá to jen tedy nad 100 km/h? Mě také vibruje auto, ale u mě je to výfuk, který se mi opírá o podvozek a při určitých otáčkách mi to rozvibruje celé auto.

Re:Ford Focus vibrace
« Odpověď #7 kdy: 11.06. 2012, 07:11 »
Tak jsem včera zvednul auto a zkoušel ten čep a je tam znát vůle. Takže vyřešeno! Díky za rady ;)

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: