AUTODÍLNA.NET

Škoda Fabia II - Zadní stěrač

František

Škoda Fabia II - Zadní stěrač
« kdy: 04.10. 2012, 09:20 »
Ahoj, už jsem mi tu jednou dobře poradili, tak bych se chtěl zeptat ještě jednou ;)
Objevil se totiž jiný problém u mé Fabie (Fabia II Combi) - zadní stěrač funguje jen, když se mu chce... Jako by měl vlastní hlavu.
A nejhorší na tom je, že když je hezké počasí, stěrač normálně funguje, jenže když prší, nebo je po dešti, tak většinou nestírá :( což je docela smutné. Nevíte čím by to mohlo být? Do servisu se mi kvůli stěrači jezdit moc nechce :) Díky Franta

Re:Škoda Fabia II - Zadní stěrač
« Odpověď #1 kdy: 04.10. 2012, 11:00 »
Tohle vypadá na problém s cyklovačem, u Fabie je umístěn pod volantem kde je připojen na páčku stěračů,
vem ho k nějakému šikovnému elektrikáři proměřit, případná výměna cca 850 kč bez práce (zvládnete sám).
Pokud bude relé v pořádku tak už zbývá jen motorek zadního stěrače, ten se dá taky odzkoušet, tam by
byla oprava o něco dražší, cca 1 800 kč bez práce při koupi nového motorku, je ale možné že by šel opravit.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

tom

Re:Škoda Fabia II - Zadní stěrač
« Odpověď #2 kdy: 27.06. 2013, 18:05 »
Nefungují mi tlumené světla na fabii 1,9 sdi.Pojistky jsou dobré.

LÍBAL

Re:Škoda Fabia II - Zadní stěrač
« Odpověď #3 kdy: 28.08. 2013, 13:22 »
Mohl by mě někdo poradit jak vyjmout lištu zadního stěrače z pouzdra u škoda fabia_

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: