AUTODÍLNA.NET

Oprava prasklin na čelním skle

Oprava prasklin na čelním skle
« kdy: 09.06. 2012, 11:13 »
Zdravím, stala se mi jedna nepříjemná věc :( Na čelní sklo mi přistál kamínek a samozřejmě udělal důlek a zrovna na takovém místě, že docela ruší výhled z vozu. Původně jsem chtěl vyměnit celý sklo, ale pak mi jeden známej poradil alternativu - opravu prasklin. Nevím jak to přesně funguje, ale firma, u které jsem si nechal sklo opravit, mi to vysvětlila tak, že se z praskliny odsaje vzduch a dirka se vyplní nějakou látkou, která je "neviditelná". VÝSLEDEK MĚ OPRAVDDU PŘEKVAPIL! Za hodinu práce nebyla po důlku ani stopa. Tuto metodu mohu jen a jen doporučit. ;)

Re:Oprava prasklin na čelním skle
« Odpověď #1 kdy: 15.06. 2012, 12:26 »
Jo, o tom jsem taky slyšela a přijde mi to rozumnější, než měnit celé čelní sklo. Protože při výměně celého skla se může poškodit karoserie a mohou se objevit netěsnosti.

Mojkac

Re:Oprava prasklin na čelním skle
« Odpověď #2 kdy: 15.06. 2012, 15:40 »
Na kolik to tak přijde?

Re:Oprava prasklin na čelním skle
« Odpověď #3 kdy: 15.06. 2012, 15:47 »
Já jsem platil 900 Kč, ale záleží na velikosti a náročnosti opravy. Podívej se na internet na firmy co to dělají, určitě mají nějaký ceník.

Re:Oprava prasklin na čelním skle
« Odpověď #4 kdy: 15.06. 2012, 16:16 »
Viděl jsem v nějakém eshopu samoopravovací sadu, je to ale opravdu na malinké dírky od kamínků tuším do 3 cm,
jde o to zalepit to dřív než se rozjede pavouk, pak už tomu nepomůže nic, cena byla nějakých 350 kč za sadu.
Já jsem to nakonec nepoužil protože už se mi to rozjelo, nicméně výměnu okna jsem udělal sám, starší okno mě stálo
1000 kč a práce moje takže pořád dobrý.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Re:Oprava prasklin na čelním skle
« Odpověď #5 kdy: 15.06. 2012, 16:17 »
Mají to třeba zde http://www.loctite.as/?p=productsMore&iProduct=282&sName=Loctite--sada-pro-opravu-celniho-skla--4,8g
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

otrava

Re:Oprava prasklin na čelním skle
« Odpověď #6 kdy: 25.04. 2013, 21:09 »
No a nebo vyměnit celé okno, to pak použij tuto sadu na výměnu čelního skla :) http://proprumysl.cz/teroson-terostat-8596-sada/
Jestli je poškození malé (čočkovité, ne hvezdička) pak výše uvedený produkt doporučený Jarrekem je výborný. Vyzkoušeno - jednoduché, zvládne každý.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: