AUTODÍLNA.NET
  • Popis kontrolek Škoda Octavia 5 2
Aktuálně:  

Popis kontrolek Škoda Octavia

Popis kontrolek Škoda Octavia
« kdy: 07.11. 2012, 19:25 »
Kontrolky v přístrojové desce Škoda Octavia

Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

David

Re:Popis kontrolek Škoda Octavia
« Odpověď #1 kdy: 08.12. 2012, 13:38 »
Dobry den mam dotaz rozblykal se mi tento vykricnik ale brzdy jsou vporatku kapalina tam je taky, ale nasel jsem pod naraznikem pod svetlem svazek dratu s nakym cidlem potreboval bych vedet jestli by to mohlo byt ono a nebo jestli ne diky za odpoved Novotny

Offline Pavel Král

  • *
  • Škoda Octavia 1.9 TDI
Re:Popis kontrolek Škoda Octavia
« Odpověď #2 kdy: 09.12. 2012, 10:08 »
Mělo být to být takto, když ten symbol s vykřičníkem bliká tak je to upozornění na nízký stav brzdové kapaliny, pokud svítí tak jde o problém brzdového systému, to by chtělo zajet na servis a pořádně zkontrolovat.
Některý modely Octávek mají i čidlo tloušťky obložení, moje třeba ne ale možná tvoje to má a už máš to obložení sjetý.
To čidlo o kterým píšeš s tím nesouvisí, pod nárazníkem je jenom čidlo teploty (venkovní).

Hanz

Re:Popis kontrolek Škoda Octavia
« Odpověď #3 kdy: 29.12. 2012, 20:34 »
Dokud to bliká tak je to dobrý, jinak by byla kontrolka v háji ;)

Offline Karmajk

  • **
  • Fiat Punto 1.9 JTD ELX
Re:Popis kontrolek Škoda Octavia
« Odpověď #4 kdy: 06.01. 2013, 22:53 »
Dokud to bliká tak je to dobrý, jinak by byla kontrolka v háji ;)

Asi by ti to nepřišlo tolik vtipný jako mě když sem koupil auto s "vyndanou" žárovkou kontrolky motoru a až dodatečně sem zjistil že je motor v háji.
Ty kontrolky tam nejsou jenom od toho aby tam měl člověk barevnou muziku, vole.

Honza

Re:Popis kontrolek Škoda Octavia
« Odpověď #5 kdy: 30.11. 2018, 12:29 »
Po ranním nastartování a ujetí pár minut auto chcípne a rozsvítí se oranžová kontrolka trojůhelník s vykřičníkem.Po opětovném nastartování vše v pořádku a auto zase jede.Neví někdo čím by to mohlo být? ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDI r.v.2003 najeto 300000km  děkuji za odpověď.
Honza

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: