AUTODÍLNA.NET

Jak udělat náhradní klíč

Kamil

Jak udělat náhradní klíč
« kdy: 06.12. 2012, 13:11 »
Zdravím, koupil jsem staršího Fiata Mareu a dostal jsem k němu jenom jeden klíč, chci si tedy nechat přidělat náhradní ale podle příručky k autu potřebuji nějakou kartu s kódem která se dává k autu a tu nemám.
Bývalá majitelka už to takto koupila v bazaru před několika lety takže tu kartu těžko dohledám, je tedy nějaká možnost jak přidělat klíč bez této karty? Děkuji za radu.

Duda

Re:Jak udělat náhradní klíč
« Odpověď #1 kdy: 06.12. 2012, 13:20 »
Záleží jakej klíč si k tomu dostal, jestli máš master (červeno-hnědý) tak ti v dobrých zámečnictvích udělaj klíč podle masteru, jestli máš modrý tak ti udělaj jenom klasický klíč bez kódu.
Jinak taky ti můžou udělat klíč přímo ve Fiatu ale bude to o dost dražší.

Kamil

Re:Jak udělat náhradní klíč
« Odpověď #2 kdy: 06.12. 2012, 13:45 »
Ano ten master klíč mám, já myslel že je potřeba ta karta kvůli kódu imobilizeru, to si tedy stáhnou z toho masteru?

Duda

Re:Jak udělat náhradní klíč
« Odpověď #3 kdy: 06.12. 2012, 13:59 »
Dá se říct že master klíč nahrazuje tu kartu, prakticky by se ani neměl používat na běžný provoz, používá se právě při výrobě náhradních klíčů nebo při ruční diagnostice, jinak by měl zůstávat doma v šuplíku ;)

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: