AUTODÍLNA.NET

oprava vyhořelého auta

oprava vyhořelého auta
« kdy: 31.12. 2013, 15:52 »
Dobrý den, zajímalo by mě jestli máte někdo zkusenosti s vyhořelým autem, na internetu jsem hodně hledal, jestli někdo pošle odkaz na nějakou diskuzi budu rád, ale nic jsem nenašel. Prostě by mě zajímalo jestli se takové auta dají lehce, nebo tak, aby se to vyplatilo opravit nebo se už hodí jen na náhradní díly děkuji za jakoukoliv odpověď.

Re:oprava vyhořelého auta
« Odpověď #1 kdy: 02.06. 2014, 15:55 »
Zdravím kolegu v problému. Také mi vyhořelo auto, zvenku však až na prasklé okno a trochu opálenou kapotu stále pěkné. Byla to Altea diesel.  Také nevím co s tím a tak se chci zeptat, zda a jak jsi to vyřešil. Já jsem stále bezradný... Dík za odpověď, Mirosla.

Re:oprava vyhořelého auta
« Odpověď #2 kdy: 24.07. 2014, 18:24 »
Na to se nedá univerzálně odpovědět, záleží kus od kusu na rozsahu poškození. Ideálně by to měl posoudit automechanik a podle předpokládaných nákladů na opravu se můžete rozhodnout. Pokud cena opravy vyjde na stejnou nebo vyšší částku než před vyhořením, zlikvidovat.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Re:oprava vyhořelého auta
« Odpověď #3 kdy: 03.03. 2015, 21:34 »
Já koupil v vloni v červnu auto, kterému shořela řídící jednotka osvětlení. Plameny pohltily přístrojovou desku, volant přepínače blikrů, stropnici. Přední sklo popraskalo. Pak došel kyslík a oheň zdechl. Všechno uvnitř bylo ocouzene. Auto jsem koupil na díly, ale pak jsem se do toho pustil. Vsecno plastové, kožené, molitanové, šlo bez milosti ven. Vyměnil jsem asi 80 pretavenych drátů. Přední sklo ven a pak to větralo až do února. Mezitím jsem sem tam nastartoval Všechny dutiny jsem prostřikával oleji a různými chemickými čistíči.Původně jsem chtěl s kompletací počkat ještě rok. Ale v půlce února končila technická a také jsem měl touhu vyzkoušet ježdění šestiválcem.Zhruba 14 dní jezdím a ještě je ccítit mírný smrad. Nakoupil jste ještě pohlcovače pachu do ledničky, několik stromečků a uvidíme. Kdyžtak to rozeberu ještě jednou.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: