AUTODÍLNA.NET

Autoservis Praha

Autoservis Praha
« kdy: 27.04. 2015, 13:20 »
čau čau, hodilo by se mi doporučení na autoservis v Praze, kde mě neošmeli a dobře mě poradí a opraví auto (Audi).
Máte nějaké doporučení? Případně i kterým se vyhnout apod?
Díky

Re:Autobazar Praha
« Odpověď #1 kdy: 27.04. 2015, 14:17 »
Bohužel nemůžu dohledat web kde byly uživatelské recenze autobazarů. Našel jsem podobné weby ale moc bych jim nedůvěřoval, buď mají skrytého vlastníka u domény (to je varovný signál) nebo pochybný systém hodnocení. To se týká např. webu zkontrolujsibazar.cz který provozuje Cebia, systém hodnocení odráží jen rozsah nabídky poskytovaných služeb. Proto mají např. áčka plný počet bodů ačkoliv negativními zkušenostmi s tímto bazarem je český internet prolezlý. Pokud mohu doporučit, věnujte výběru bazaru i vozu samotnému více času a postupujte následovně:
Objeďte si autobazary ve svém okolí a pokud se Vám v některém zalíbí nějaký vůz, proklepněte si daný autobazar přes google, např. dotazem "název bazaru zkušenosti" apod.., pokud na Vás nevyskočí několik desítek odkazů na špatnou recenzi tohoto bazaru, jde o první signál že uživatelé jsou s bazarem spokojeni. Dále záleží na podmínkách bazaru a jeho nabídce. Stejně pečlivě postupujte i u vozu, srovnejte si ceny stejného modelu a stáří v jiných bazarech ať máte přibližný obrázek o přiměřené ceně. Stav vozu jako takový nechte na posouzení mechanika, buď nějakého znáte nebo se domluvíte na prohlídce v blízkém autoservisu. Co se týká opravy auta, tu svěřte autoservisu, ne autobazaru. Pro jeho prověření postupujte stejně jako v případě autobazaru.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Re:Autoservis Praha
« Odpověď #2 kdy: 29.04. 2016, 21:51 »
Zdravím,
já jezdím do Autoplus Praha (s audi a6). Servis můžu určitě doporučit, zatím jsem s nimi neměl žádný problém. :)

Re:Autoservis Praha
« Odpověď #3 kdy: 02.11. 2016, 19:17 »
Jak píše Jarrek výše, já mam zkušenost s autoservisadvisor, kde jsou právě uživatelské recenze autoservisů.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: