AUTODÍLNA.NET

Opel vectra 99 mokry koberec u spolujezdce

Davidek

Opel vectra 99 mokry koberec u spolujezdce
« kdy: 01.05. 2015, 23:00 »
Ahoj moc prosim kazdeho kdo si udela minutku, mam sve prvni auto takze se v tom jeste nevyznam ale mam mokry koberec u spolujezdce a malou louzicku pod autem, kdyz jsem se dival pod podvozek je tam mala dira asi 8x8cm tak me napadlo ze to pres ni v noci navlhne nebo kdyz je mokro a pres den kdyz je teplo tak to kape, muzete mi nekdo poradit jestli to bude tim nebo necim jinym a popripade postup jak zistit odkud to jde? Moc vsem kdo poradi predem dekuju ahoj

Re:Opel vectra 99 mokry koberec u spolujezdce
« Odpověď #1 kdy: 01.05. 2015, 23:41 »
Díra 8x8 cm je na podvozek celkem velká díra, chtělo by to zaplátovat. Nicméně si nemyslím že je to příčina problému, podezřelý č.1 je pro mě topení (voda je v hadicích i když netopíš). Nevím jak to vypadá u Vectry, každopádně se pokus dostat k hadicím který vedou "z" a do" topení, jsou někde pod palubní deskou. Palubku kvůli tomu sundavat nemusíš, posviť si baterkou pod palubku, najdi hadice a zjisti případný únik. Krátkodobá oprava - těsnící páska, trvalá oprava - výměna hadice.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Davidek

Re:Opel vectra 99 mokry koberec u spolujezdce
« Odpověď #2 kdy: 01.05. 2015, 23:49 »
Skusim to diky mockrat

Re:Opel vectra 99 mokry koberec u spolujezdce
« Odpověď #3 kdy: 01.05. 2015, 23:51 »
Nemáš zač.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Re:Opel vectra 99 mokry koberec u spolujezdce
« Odpověď #4 kdy: 09.05. 2015, 10:24 »
Tak jak to dopadlo, bylo to topení? Já měl kdysi stejný problém u Oriona, problém nebyl jenom v louži na podlaze ale že mi ubývala voda, musel sem to hlídat abych to někde neuvařil. Tím se dá celkem snadno poznat jestli jde o vodu z topení nebo zvenčí, pokud ubývá voda v chladicím systému tak je závada jasná.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: