AUTODÍLNA.NET

Výměna rozvodů u Octavie

Výměna rozvodů u Octavie
« kdy: 08.06. 2015, 19:55 »
Ahoj,

mám takovou otázku, momentálně vlastním jedničkovou oktávku (1.9 TDI, 74 kW, rok výroby 2010), která ma najeto necelých 94 000 km, což znamená, že v 90k (je to tak?) jsem měl měnit rozvody. K tomu se bohužel nedostanu dříve jak v půlce měsíce a zároveň potřebuji o víkendu najet asi 400 km, myslíte, že je to moc velké riziko a je velká šance, že se něco posere? Omlouvám se za debilní otázku, vím, že jsem měl do výměny investovat už dříve, ale holt doteď nebyly peníze. Díky moc za odpovědi.

Lukas

Re:Výměna rozvodů u Octavie
« Odpověď #1 kdy: 03.09. 2016, 12:44 »
Dobrý den, mám škodu Octavii 1999 1.9 TDI 81 kw. Na rozvodech cca 98 000 km.. za dva dny se rozvody budou měnit, jen dotaz, někde píšou že doporučená doba výměny je 90 - 100 tis, někde že až 120 000, předpokládám že je to podle ceny rozvodů. Jak to je s tím intervalem? Během dvou dní s tím najedu tak 20 km :-D to by mělo vydržet.  Týden zpátky jsem s tím letěl docela dost rychle a nebylo nic slyšet.  Většinou odchází kladka ne?

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: