AUTODÍLNA.NET

Vymezovací kroužky

ZdenekBe

Re:Vymezovací kroužky
« Odpověď #15 kdy: 21.10. 2015, 08:21 »
Ještě mám dotaz - z čeho vlastně jsou ty vymezovací kroužky? Trochu jsem je studoval, než jsem je nasadil k disku a přišlo mi, že jsou hodně křehké. Takové by se mohly hned rozbít.

« Odpověď #16 kdy: 22.10. 2015, 08:26 »
jj jsou trochu křehčí. Jedná se totiž jen o nějaký plast či co. Sám nevím, jen tipuju, ale taky jsem je měl párkrát v ruce a pokaždé, když měním pneumatiky, tak pro jistotu měním i vymezovací kroužky. Myslím si tedy, že nebude tak složité je rozbít. Můžeme to vyzkoušet  8) Naštěstí se dají tak jednoduše koupit třeba v tom obchodě.
Ještě jsem po něm trochu šmejdil a našel jsem třeba boží polepy na auto.  :P

ZdenekBe

« Odpověď #17 kdy: 23.10. 2015, 09:12 »
To jsem si právě myslel. To je pěkně na prd, když je taková křehká věc na takovém místě, kde se může jednoduše rozbít. No nic, budu doufat, že už to teď bude v pořádku. A jj, na té stránce mají super věci, ale mě se to moc na auto nehodí, protože mám firemní. :-D  ;)

« Odpověď #18 kdy: 11.11. 2015, 09:15 »
Tak to je blbé, že si na to auto nemůžeš nalepit co chceš, na druhou stranu by tě ale teda neměly ty vymezovací kroužku vůbec znervózňovat, protože ti to šéf přece zaplatí, ne?  :P

ZdenekBe

« Odpověď #19 kdy: 12.11. 2015, 09:38 »
To sice jo, ale když mu budu každý měsíc nosit fakturu na 200 Kč za nějaké vymezovací kroužky, tak ho to asi moc nepotěší... :-D I když nějaký ten polep by nebyl špatný. Zkusím to se šéfíkem nějak domluvit.
Tenhle je super http://www.auto-krouzky.cz/polepove-folie/leskla-folie-stribrna.html :-D

« Odpověď #20 kdy: 13.11. 2015, 10:09 »
Jo ten je super.
No tak s těma vymezovacíma kroužkama to můžeš ještě vyřešit tak, že si jich rovnou nakoupíš několik a šéfíkovi dáš jen fakturu třeba na 2 000 Kč. To by bylo v klidu  ;D

ZdenekBe

« Odpověď #21 kdy: 23.11. 2015, 09:49 »
Tak to by už vůbec nebyl nadšený :-D
Ale tak snad to teď bude držet. Teď, když jsem tam totiž dával ty kroužky, tak vypadaly mnohem odolněji a kvalitněji.

Juluius

« Odpověď #22 kdy: 23.11. 2015, 11:09 »
No mělo by to tak být. Já ale pro jistotu vždy při každém nákupu v e-shopu s automobilovými potřebami koupím i pár vymezovacích kroužků navíc. Třeba v tom, který si tady sdílel je můžeš zase nakoupit  8)
A k čemu jsou dobré vymezovací kroužky do zásoby? škoda peněz ne? koupíš až bude potřebovat

« Odpověď #23 kdy: 24.11. 2015, 08:46 »
Jo jasně, souhlas. Tady to byla rada pro Zdeňka, který psal, že se mu to často láme a že nechce pořád chodit za šéfem kvůli zaplacení faktury.  :D

Mates

« Odpověď #24 kdy: 27.11. 2015, 09:01 »
Jo jasně, souhlas. Tady to byla rada pro Zdeňka, který psal, že se mu to často láme a že nechce pořád chodit za šéfem kvůli zaplacení faktury.  :D

Však ony nejsou nijak zvlášť drahé

Robertaaa

« Odpověď #25 kdy: 27.11. 2015, 09:04 »
Každá kačka dobrá ne..a stovka jsou prostě peníze za které se můžeš koupit spousty jiných věcí :-)

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u:

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde