AUTODÍLNA.NET

Pneu na přívěs

Martin K

Pneu na přívěs
« kdy: 13.11. 2015, 14:48 »
Zdar chlapi, řeším problém! Potřebuji jezdit s přívěsným vozíkem..ale nemám na něm zimní gumy, kámoš mi říkal, že u přívěsného vozíku je nepotřebuji, ale příjde mi to dost divné..nevíte někdo 100 pro? Moc dík

OOndra

Re:Pneu na přívěs
« Odpověď #1 kdy: 13.11. 2015, 14:51 »
Čus hele, řeším stejný problém :D ale zatím jezdí na letních a nikdo mě nestavěl..takže zatím cajk :D ale až bude fakt kosa, tak nevím teda

Lukáš

Re:Pneu na přívěs
« Odpověď #2 kdy: 13.11. 2015, 14:55 »
Já pneumatiky raději měním, protože s letníma se prostě musí jezdit blbě v zimě si myslím..mám přívěsný vozejk teprve první rok, tak úplně nevím jak to je..ale jak říkám..já raději měním :)

Marcel

Re:Pneu na přívěs
« Odpověď #3 kdy: 16.11. 2015, 11:31 »
Zdar chlapi, řeším problém! Potřebuji jezdit s přívěsným vozíkem..ale nemám na něm zimní gumy, kámoš mi říkal, že u přívěsného vozíku je nepotřebuji, ale příjde mi to dost divné..nevíte někdo 100 pro? Moc dík
Hele, když už nechceš vyhazovat prašule na dvoje pneu, tak si alespoň pořiď celoroční gumy ;)

Prometheus

Re:Pneu na přívěs
« Odpověď #4 kdy: 16.11. 2015, 11:32 »
Zdar chlapi, řeším problém! Potřebuji jezdit s přívěsným vozíkem..ale nemám na něm zimní gumy, kámoš mi říkal, že u přívěsného vozíku je nepotřebuji, ale příjde mi to dost divné..nevíte někdo 100 pro? Moc dík
Přívěsný vozík se neřadí dle zákona do nějakého toho bodu, který by přikazoval přezouvat na zimu..takže ne nemusíš je měnit, ale doporučuje se to, nebo jak psal kolega níže, alespoň měj ty celoroční ;)

Martin K

Re:Pneu na přívěs
« Odpověď #5 kdy: 16.11. 2015, 11:35 »
Super chlapi, díky. Když je to podle zákona, tak je to cajk, v tom případě neřeším. Já mám malý lehký přívěsný vozík a nejezdím s ním ani při vysokých rychlostech..takže netřeba řešit!

Re:Pneu na přívěs
« Odpověď #6 kdy: 19.11. 2015, 15:22 »
Vy jste tady samí odborníci. Možná mi taky poradíte. POtřebuji si koupit přívěsný vozík. Máte někdo zkušenosti s nákupem vozíků o TONI CARU?

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: