AUTODÍLNA.NET

Světla málo svítí

Honza82

Světla málo svítí
« kdy: 19.06. 2012, 20:50 »
Zdravím, chci se zeptat zkušenějších, můžou žárovky ztrácet svítivost ? Mám v Laguně H7 a fakt špatně to svítí,
auto už jsem takhle koupil takže jsem nepozoroval nějaký zhoršování. Pomohly by třeba nový žárovky ?

Re:Světla málo svítí
« Odpověď #1 kdy: 19.06. 2012, 21:04 »
Určitě nové žárovky mohou pomoci, kup si rovnou nějaké s větší svítivostí.
Jestli výměna žárovek problém nevyřeší tak zajeď ještě na seřízení (musíš být v autě jako při jízdě),
když ani to nepomůže tak se ozvi, dám ti návod na čištění paraboly (zevnitř).
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Ales

Re:Světla málo svítí
« Odpověď #2 kdy: 05.03. 2015, 17:28 »
Zdar borci,mam problem. Sel jsem na technickou a neprosel jsem skrz to ze mi na jednickove fabii nesviti zadni mlhovka :-( takze az to opravim,mam prijit znovu,ale bohuzel to nejak nemuzu dat dohromady.  Vymenil jsem zarovku,pojistku v poojistkove skrini a porad nesviti. Nikde neni nic zoxidovane ani zadnej prekousanej drat. Fakt jsem zoufalej. Prosim poradte mi. DEKUJU.

Re:Světla málo svítí
« Odpověď #3 kdy: 16.09. 2016, 15:01 »
Ahoj,

já měl stejnej problém a vyřešil jsem to snadno v servisu leštěním skel. Nevím třeba to není tvůj případ nicméně kdybys potřeboval servis, nebo někdo tak tady je na něj odkaz http://www.united-c.cz/ . Mé to docela pomohlo.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: