AUTODÍLNA.NET

Nefungující dálkové ovládání centrálu

Petr

Nefungující dálkové ovládání centrálu
« kdy: 29.06. 2012, 12:11 »
Ahoj, nevíte, proč mi na některých místech nefunguje dálkové ovládání centrálního zamykání? Baterku v dálkovém ovládání jsem již zkusil vyměnit a nepomohlo to. Díky Petr

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #1 kdy: 29.06. 2012, 12:16 »
Píšeš, že to nefunguje jen na některých místech, co tím myslíš?

Petr

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #2 kdy: 29.06. 2012, 12:32 »
No, dálkový odemykání/zamykání auta mi funguje většinou dobře.
Problém nastane, když zaparkuju na náměstí... Skočím si třeba do banky a pak už auto dálkově neodemknu :(

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #3 kdy: 29.06. 2012, 12:37 »
No tak jestli to blbne jen na náměstí, tak by to mohlo být přehlcenýma frekvencema bezdrátových sítí. Je to sice divný, ale stát se to asi může. Jinýho mě nic nenapadá...

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #4 kdy: 29.06. 2012, 21:13 »
No tak jestli to blbne jen na náměstí, tak by to mohlo být přehlcenýma frekvencema bezdrátových sítí.
Ano, tím by to mohlo být. Signál ovladače můžou rušit např. vysílače mobilních operátorů nebo WiFi sítě (a těch je na náměstí určitě nespočet).

Offline Karmajk

  • **
  • Fiat Punto 1.9 JTD ELX
Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #5 kdy: 30.06. 2012, 22:41 »
Po výměně baterie v dálkovém ovládání by se měla udělat ještě synchronizace, je to poměrně jednoduchý.
Otoč klíčkem v zapalování do druhé polohy (aby ti svítily kontrolky) a zmáčkni některé z tlačítek na dálkovém
ovládání, poté otoč klíčkem zpět do nulté polohy, tím by se mělo ovládání i přijímač synchronizovat.

Bruno

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #6 kdy: 02.02. 2015, 17:25 »
Můj dálkáč na Škoda Octavia II fungoval 8 roků na původní baterku. Loni v létě jsem musel nechat vyměnit baterku. Dnes cca po půl roce přestal opět funkovat- dioda ani nemrkla. Dal jsem tam novou baterii, zatím funguje. Ta půl roku stará baterie má však ještě 2,7 Voltů-to by snad mohlo ještě fungovat? Neporadíte čím by to mohlo být? Ta původní měla určitě méně voltů za těch 8 let a pořád fungovala, i když diodka sotva slabě svítila. Díky předem za odpověď.
Bruno

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #7 kdy: 02.02. 2015, 18:07 »
Dioda má strašně malý odběr, podle ní bych nedělal závěry. Pokud ti na novou baterii ovladač znovu funguje, viděl bych problém v kvalitě předchozí baterie. Četl jsem kdesi test baterií a nedá se vybírat ani podle ceny, některé nejdražší byly méně kvalitní než nejlevnější. Já používám jednu značku baterií do všeho včetně autobaterie na základě zkušeností a to je Varta.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

ALENA

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #8 kdy: 16.04. 2015, 10:11 »
Ráda bych se zeptala nešlo mi dálkové ovládání, chtěla jsem si otevřít okénka, neodemkla jsem auto zblízka ani zdálky. Vyměnila jsem baterii a zase nic. Nevíte v čem to je? Kontrolka bliká.Předem díky za radu

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #9 kdy: 16.04. 2015, 13:27 »
Ahoj Aleno, je pravděpodobné že jsi měla původně vybitou baterii. Po výměně baterie se musí u některých aut provést synchronizace (mezi dálkovým a jednotkou), když napíšeš o jaké auto se přesně jedná tak ti budu moci poradit blíž.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Jakub

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #10 kdy: 11.02. 2017, 10:58 »
Mám stejný problém  výměna baterie v klíčků a nefunguje.dálkové zkusil jsem tu sinchronizaci a nic mám fiat Punto 1.9 Jtd R. V. 2004 facelift

Filipooos

Re:Nefungující dálkové ovládání centrálu
« Odpověď #11 kdy: 11.02. 2017, 19:45 »
Zdravím, mám dva klíče pro svého pašika, ani jeden však neraguje na otevření, dokud nepřijdu až k autu,  pak se auto da otevřít prosim poraďte co s tím?

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: