AUTODÍLNA.NET

Chyba v zadni mlhovce

Ales

Chyba v zadni mlhovce
« kdy: 05.03. 2015, 19:19 »
Zdravím pánové,jsem už opravdu zoufalej a potřeboval bych pomoct. Včera jsem jel na technickou a tou jsem neprošel skrz nesvítící zadní mlhovku :-( když jsem vyměnil žárovku která byla prasklá,tak žádná změna,zkoušel jsem i pojistky a taky nic. Nemyslím si že by mohl být "kouslej" někde nějakej kabel,s autem jezdí moje paní,takže žádná divočina.Už fakt nevím co bych mohl někde přehlížet. Prosím poraďte mi. Děkuju.

Re:Chyba v zadni mlhovce
« Odpověď #1 kdy: 05.03. 2015, 19:49 »
Pokud ti jde hlavně o tu technickou tak tu mlhovku zatím vymontuj, povinná není. Co se týká opravy, na to se musí podívat autoelektrikář a proměřit celou trasu. Podívej se ještě na ty pojistky, může být sdružená s nějakou jinou funkcí auta.

Ales

Re:Chyba v zadni mlhovce
« Odpověď #2 kdy: 05.03. 2015, 19:55 »
Zapomněl jsem napsat že to auto je Fabie 1 generace a ona to ma uz vestaveny v zadnich svetlech uz od vyroby,tak nevim jestli v tom neni problem. Jasny jde mi pouze o tu technickou. A zadni mlhovka neni povinna?? Ja se v tom nevyznam tak se radsi ptam..

Re:Chyba v zadni mlhovce
« Odpověď #3 kdy: 05.03. 2015, 20:36 »
Zadní mlhovka je povinná, opravit se to musí. Pokud s tím nemáš zkušenosti tak to dej elektrikáři, těch možných příčin je dost, elektrikář to proměří a závadu najde. Rád bych ti pomohl ale takhle na dálku je to věštění z koule.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: