AUTODÍLNA.NET

Fiat Marea Weekend 1,9 td startování

Michal

Fiat Marea Weekend 1,9 td startování
« kdy: 02.12. 2014, 16:36 »
dobrý den mám fiat marea do teď jezdila normálně až z ničeho nic nechtěla nastartovat na roztažení chytla a normálně jezdila pak jsem auto chcípnul a pak nastartoval nechal jsem jej na volnoběh ohřát a auto tak jako by sebou mírně cukalo  a po chvilce chcíplo zkoušel jsem na vstřikovacím čerpadle odvzdušnit šel dlouho vzduch potom vzduch a stříkalo to i naftu chytne vždy tak na 2 sekundy a zase chcípne za motorem jsem našel asi palivový filtr a vedle něj malej váleček černej do něj vedou dvě hadičky a od jednoho z nich slyším jako by utíkal vzduch takový divný skřípání jako by přes malou mezírku nevíte co to může být děkuji za rady

Re:Fiat Marea Weekend 1,9 td startování
« Odpověď #1 kdy: 02.12. 2014, 16:49 »
Řekl bych že bude něco s palivovým čerpadlem, proto to na výpary na chvilku chytne ale vzápětí chcípne. Zaměřil bych se na tohle a ještě poznámka, auto rozhodně neroztahujte, jak přeskočí řemen tak Vám teprve začnou starosti.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: