AUTODÍLNA.NET

Autobazar Praha

Autobazar Praha
« kdy: 05.02. 2013, 22:10 »
Ahoj, chystám koupi auta, rád bych ojeté. Na internetu ale moc dobré recenze na autobazary nejsou, tak se chci zeptat, zda nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým autobazarem? Díky za tip :)

Jindra

Re:Autobazar Praha
« Odpověď #1 kdy: 05.02. 2013, 22:18 »
Podle mě podvádějí jak velké tak malé autobazary, jdi tam kde ti dovolí vzít si sebou vlastního mechanika který provede kontrolu auta, někde ti to neumožní a to už značí že tam nebude všechno v pořádku. Jinak tady na webu ti bude každý doporučovat nějaký bazar kde on byl sice spokojený ale to neznamená že jsou tam v pořádku všechna auta.

PavelK

Re:Autobazar Praha
« Odpověď #2 kdy: 08.02. 2013, 12:33 »
Pokud chceš seriozní jednání tak jeď mimo Prahu, někde v menším městě si autobazar nedovolí špatnou reklamu protože mají menší počet zákazníků, ve velkém autobazaru odrbou kdekoho protože jim tam přijede zase jinej moula ;)

Re:Autobazar Praha
« Odpověď #3 kdy: 13.02. 2013, 00:52 »
Tak jsem se byl včera podívat v autobazaru MAMA CAR Praha v Kunraticích. Byl jste tam někdo? Nějaká zkušenost? Jejich web je  http://www.mamacar.cz . Vybral jsem si tam už jedno auto (neřeknu jaký aby mi ho někdo nevyfouk :D) ale než si ho vezmu, zajímali by mě jestli jste tam už někdo auto kupoval. Nerad bych naletěl... Na webu mají sice napsáno miliony kravin jak jsou všechny auta prověřený, certifikáty o stavu kilometrů, servisní historie apod.. ale to jsou bláboly kterýma se chvástají snad všechny autobazary a když pak koupíte, tak to má stočený kilometry atd.. Pokud má někdo zkušenost, budu rád. O víkendu bych se tam chtěl zastavit, tak dejte vědět. Díky moc

Anetka Tibenská

Re:Autobazar Praha
« Odpověď #4 kdy: 29.06. 2013, 11:52 »
Loni jsem si v tomto autobazaru MAMA CAR v Kunraticích zakoupila osobní auto. Od prvního kontaktu do posledního podpisu vše proběhlo v pořádku. Auto bylo předáno v perfektním stavu, vše sedělo. Po roce užívání jsem naprosto spokojená, auto je spolehlivé.

Re:Autobazar Praha
« Odpověď #5 kdy: 23.09. 2013, 12:24 »
Když tě nekdo bude chtít oblbnout, tak tě oblbne. Mechanika určitě s sebou, autem se projet, podívat se zespodu i do motoru. Nekupuješ rohlík z korunu, tak se neboj si prosadit u opbchodníka svoji a vem si mechanika a buďte neústupní a tvrdí.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: