AUTODÍLNA.NET
  • Ford Transit 4 2
Aktuálně:  

Ford Transit

Ruda

Ford Transit
« kdy: 11.06. 2013, 19:32 »
Potřebuji poradit mam ford transit 2.4tdci 74kw rok 2006, když prší tak nejede a když přestane tak jede, měnili mi palivovy filtr ale tím to není. myslím si že to je v elektrice ale to by prý nejelo vůbec. před zavadou mi v aute řádili myši možná mohli někde něco prokousat ale nikde nic viditelného není.
autoelektrikaři to prý nedokážou zjistit když to zrovna jede. nemá někdo podobnou zkušenost?
u auta se rozsvítí ozubene kolečko s vykřičníkem - vada motoru nebo pohonneho systemu a potom chcipne(když prší) pak chci nastartovat ale auto jakoby boucha a chcipne nejdrive nastartuji tak za 5hodin po jizde, motor bezi krasne jakoby se nic nestalo zavada se mi opakovala uz 6* a po kazde za deste

Re:Ford Transit
« Odpověď #1 kdy: 11.06. 2013, 19:47 »
Jak bude auto pojízdný tak s tím zajeť na diagnostiku, paměť jednotky uchovává i starší závady takže je jedno jestli se ta závada projevuje v průběhu diagnostiky nebo ne, bude tam zapsaná. Někdy se dá odvodit závada přímo z chybový hlášky, někdy je to obecný kód který může znamenat víc věcí, tímhle bych ale začal než budeš rozebírat půlku auta ;) Kdyžtak sem potom hoď ty chybový hlášení co ti diag vyjede.
Doporučuji online auto-moto bazar www.ojeto.cz

Ruda

Re:Ford Transit
« Odpověď #2 kdy: 16.06. 2013, 19:18 »
Bohužel diagnostika nic neukazala a mel jsem to i primo u fordu auto in.

 

S rychlou odpovědí můžeš napsat příspěvek, aniž by se musela natahovat nová stránka. Lze používat BBC i emotikony, jako v normálním příspěvku.

Jméno: Email:
Ověření:
jiný výraz pro gumu: - p--u: